Nákupný košík: 0 ks, 0 €   Showroom
+421 910 706 346   |  +421 911 401 605

Karpatská ulica dizajnu

Nová energia v jednej všednej mestskej ulici
Kráčať mestskou ulicou a pritom krok za krokom riešiť kompletné zariadenie akéhokoľvek interiéru - práve táto komfortná idea figuruje v pozadí vzniku dnes dobre známej bratislavskej lokality - Karpatskej ulice dizajnu. Koncentrácia súvisiacich obchodných tém a profesionálnych služieb na jednom mieste prináša viacero výhod a je to v podstate bežný jav v každom väčšom meste. Žiarivým príkladom je nepochybne Via Manzoni v Miláne, kde obchod s dizajnom prekvitá na najvyššej možnej úrovni. Karpatská ulica dizajnu jej, prirodzene v opulencii a výpravnosti nemôže konkurovať, ale známe značky, ktoré sídlia na tejto úctyhodnej adrese, nájdeme aj tu v Bratislave. Karpatská ulica dizajnu predstavuje niečo ako hlavičku, pod ktorou funguje niekoľko showroomov s pestrou ponukou produktov i služieb v špičkovej kvalite. S formovaním ulice zameranej na predaj dizajnového nábytku a doplnkov sa začalo v roku 2005 a kontinuálne prebieha ďalej s cieľom obsiahnuť čo najväčší záber aktivít súvisiacich s tvorbou bytových i verejných interiérov. Sprievodným javom celého úsilia, ktoré je plne v réžii spoločnosti K.F.A., je aj stavebná kultivácia tejto nevýraznej a dlho zanedbávanej ulice.
V showroome na Karpatskej ulici 28, nechýba ani Kuchynské štúdio s kvalitným výberom renomovaných výrobcov kuchynských liniek EWE, INTUO.
Tým sa však výpočet kľúčových bodov na Karpatskej ulici dizajnu nekončí. Myšlienka je živá a najmä otvorená ďalším aktivitám spätým s touto bratislavskou lokalitou a predovšetkým s výnimočným dizajnom. 

Nadýchate sa osobitej atmosféry v spoločnosti produkcie značiek: KARTELL,MAGIS, CASAMANIA a pod. Taktiež doplnky, ktoré si môžete dotvoriť z radom značiek ALESSI a BLACK+BLUM alebo domácimi pomocníkmi KITCHEN AID. 

Tešíme sa na Vašu návštevu.