Nákupný košík: 0 ks, 0 €   Showroom
+421 910 706 346   |  +421 911 401 605

Ponuka značiek

Vedúca návrhárska spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1949 Giuliom Castellim . Kartell je jedným zo symbolov talianskeho dizajnu po celom svete. Úspešný príbeh rozprávaný prostredníctvom neuveriteľnej série výrobkov - nábytku, osvetlenia, bytových doplnkov, ktoré sa stali súčasťou domáceho prostredia, nehovoriac o skutočných súčasných dizajnových ikonách.

Kolekcia Kartell je multifunkčná, užívateľsky prívetivá a má nesporný estetický vzhľad. Farba, transparentnosť, jedinečné tvary a hra zmyslov toto všetko sa stretáva v unikátnych kúskoch. Kartell produkt y sú na prvý pohľad rozpoznateľné po celom svete pre emócie, ktoré vyvolávajú pre ich funkčnú životnosť a ich nespochybniteľné kvality.

Pokračujúci vývoj v používaní materiálov a experimentovanie s novými technológiami v hľadaní nových vlastností je základom pre vývoj produktov, či už pri hľadaní funkčných vlastností alebo vytváranie nových estetických vlastností. Práve vďaka tomuto vývoju sa stávajú Kartell produkty čoraz viac zmyselné a robia z čisto funkčného objektu naozajstný luxusný tovar.

Kartell team dnes tvoria svetovo známi dizajnéri ako sú Ron Arad, Ronan a Erwan Bouroullec, Anna Castelli Ferrieri, Antonio Citterio, Michele de Lucchi, Patrick Jouin, Ferruccio Laviani, Piero Lissoni, Vico Magistretti, Alberto Meda, Enzo Mari, Paolo Rizzatto, Maarten Van Severen, Philippe Starck, Patricia Urquiola a Marcel Wanders. Je to kreatívny tím, ktorý spolu s Kartellom vyvinul zvláštne cítenie cez dialóg a neustálu výmenu dizajnérskych nápadov. To všetko poslúžilo k dosiahnutiu dokonalej rovnováhy medzi skúsenosťami dizajnérov s realizáciou rôznych projektov, ich schopnosťami a požiadavkami firmy.
Počas 59 rokov svojej existencie získal Kartell prestížne medzinárodné ocenenie vrátane deviatich cien Zlatého kompasu („Gold Compass“).